Rüyada Ağızdan Mavi Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan mavi kan gelmesi ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına işaret eder.

Rüya lugatına göre yeni bir iş kapısı bulunacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kendi işine sahip olacağına, kazançlı işlere girileceğine, özel hayatının yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada ağızdan mavi kan gelmesi eğer hastaysa şifasını bulacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, sorunların üst üste geleceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin hasret çekenlerin buluşacağına, yeni işlere girişileceğine, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine işarettir.

Rüyada ağızdan mavi kan gelmesi maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, toplum hayatına katkılarda bulunacağına, sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Selam. Rüyamda sevdiğim kişiyle kendimi hamam da görüyorum. Sonra ayağıma toplu iğne batıyor. Çok derin batmış iğneyi çıkartıyorum ve koyu mavi kan geliyor. Allah rızası için Rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkür ederim.

Gül

Ruyamda cok hastaydım ağzımdan mavi renk kustum anlamı nedir

Gül

Teşekkürler