Rüyada Ağzındaki Lokmayı Tükürmek

Rüyada ağzındaki lokmayı tükürmek yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına, hoş muhabbette olacağına, rahat şekilde yaşayacağına, malların çoğalacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzındaki lokmayı tükürmek ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, işlerin yoluna gireceğine, başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına, hayatının iplerini eline alacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ağzındaki lokmayı tükürmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, mutlu olacağına, bir ortaklık kurulacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin kariyer sahibi olacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gonca

Gerçek hayatta çok sevdiğim bir öğretmenim ve arkadaşım okuldaydık. Arkadaşım , evinden bir yemek getirmiş ve öğretmenime ikram ediyordu. Öğretmenim de o yemeği yedi ama daha sonra ne var bu yemeğin içinde pamuk mu? Dedi ve yemeği eline tükürdü.. Ama o tükürdüğü kısım yemeğin katı kısmıydı. Daha sonra yemeğin sıvı kısmını yedi ve çok güzel olmuş falan dedi arkadaşıma.