Rüyada Ağzından Yeşil Su Gelmesi

Rüyada ağzından yeşil su gelmesi büyük bir aşk yaşayacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir.

Rüyada ağzından yeşil su gelmesi kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, problemlere çözüm bulunacağına, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin sorunlarının son bulacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada ağzından yeşil su gelmesi kazancın katbekat arttırılacağına, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sorunların atlatılacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, düzeninin yıkılmayacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, kendisine musallat olan musibetlerin bir biri ardına yok olup gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments