Rüyada Su Dere Görmek

Rüyada su dere görmek sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, doğru yolu bulacağına, görmediği yerlere gideceğine, rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada akan su dere görmek yeni mallara kavuşacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, işinin gücünün rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin övgü dolu sözler işiteceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akar su dere görmek saygı göreceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, gözyaşının kuruyacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına alamettir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin rahat bir hayata kavuşacağına, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kirli su dere görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin rakiplerini arkasında bırakacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, çekilen hasretin biteceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada temiz su dere görmek konferans ve seminerlere katılacağına, hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, bir konuda destek alacağına alamet eder.

Rüyada yeşil su dere görmek herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, geçmişini arkada bırakacağına, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin iş güç sahibi olacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, acılarını dindireceğine, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, beklenen haberlerin nihayet geleceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments