Rüyada Ağzının Eğri Olduğunu Görmek

Rüyada ağzının eğri olduğunu görmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, daha güçlü bir hale geleceğine, işlerin günden güne açılacağına işaret eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, evlat sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağzının eğri olduğunu görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, daha dikkatli hareket ederek böylece daha rahat edeceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzının eğri olduğunu görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, malını ve canını emniyete alacağına, işlerin yoluna gireceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, hedeflerine yaklaşacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments