Rüyada Akrabayla Güreşmek

Rüyada akrabayla güreşmek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, biraz dinleneceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, her zaman çok başarılı olacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, bilgiyle donanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, yaşamının yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada akrabayla güreşmek zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, hayırlı günler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada akrabayla güreşmek sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanmayacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, maddi varlığının çoğalacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments