Rüyada Altın Çalıp Pişman Olmak

Rüyada altın çalıp pişman olmak rahat erileceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, işlerin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada altın çalıp pişman olmak tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına alamettir.

Rüyada altın çalıp pişman olmak neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, işlerdeki karın artacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments