Rüyada Ameliyat Olmaktan Kaçmak

Rüyada ameliyat olmaktan kaçmak değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin yaşanan zor günlerin biteceğine, kendine geleceğine, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, güzellik ve hayır geleceğine, borçlarını bitireceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına rivayet eder.

Rüyada ameliyat olmaktan kaçmak gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin sık sık alışverişe gidebileceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ameliyat olmaktan kaçmak uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, adından konuşulur olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin keyiflerinin yerinde olacağına, tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çok iyi şeylere, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem

Rüyamda ameliyat olmaktan kaciyorum ertelemek istiyorum ama ameliyat olmuyorum fakat beni zorla ameliyata götürmeye calisiyorlar hastane personelleri , ben direniyorum orda bitiyor rüyam.

Özlem

Cok tesekkür ederim