Rüyada Anahtar Saklamak

Rüyada anahtar saklamak büyük bir gruba liderlik edileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına yorulur.

Rüyada araba anahtarı saklamak iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yüzünün güleceğine, işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine rivayet eder.

Rüyada evin anahtarını saklamak kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, kötü günlerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin ortalığın sakinleşip, durulacağına, evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, bereketli bir yaşama sahip olunacağına, bir ev satın alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük anahtar saklamak çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, servet sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibinin çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, terfi edeceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Evimin kapısı çelik,ti anahtarla açıp giriyorum ama çocukluğumdaki evin mutfağına giriyorum yeni buzdolobı var oğluun aldiklarıni dolaba koyuyorum.
Fayanslar küflü ve yağlıydı

Melek

Rüyam,da ayrıldığım eşim bana eskimiş bir anahtar veriyor sakla diyor bende yorganın arasına koyuyorum

Melek

Çokk teşekkürler🤗

Anonim

Ruyamda bir kasa anahtarini bana vermislerdi saklayayim diye. Bende anahtari sakladim

Fatma

Ruyamda birinden anahtar saklıyorum bulamasın dıye koynuma sakladım. Anahtarı bı adam evın heryeri de arıyor ama bulamıyor anahtar sonra 2 tane oldu ikisinde koynuma sakladm