Rüyada Annemi Evlenmiş Görmek

Rüyada annemi evlenmiş görmek rahat bir hayata sahip olmaya, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin geleceğinin mutlulukla dolacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, işlerinin açılacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının annesinin evlendiğini görmek mal mülk sahibi olunacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, ferahlığa çıkılacağına, hayata yeniden sarılacağına, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, başarılı bir insan olacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına işaret eder.

Rüyada dul annemin evlendiğini görmek hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, insanlar tarafından sevileceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, gözyaşlarının kuruyacağına, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen anneyi evlenmiş görmek ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, ruhen rahatlığa erileceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada vefat eden anneyi evlenmiş görmek çeşitli avantajlar elde edileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, güzel haberler alacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı annemin evlendiğini görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin attığı her adımı düşüneceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, mutlu olacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Annemi Evlenmiş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba. Rüyamda annemin düğünüymus nişanlimin evinde. Kınalık ile gördüğümu hatırlıyorum tam net degildi. Iki eline baktım çok yüzük vardı bazilarin yerini değiştirdim. Sonra dış kapıyı kilitlemeye gittim hırsızlar calmasin diye sizce anlamı nedir?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada nişanlısının evinde annesinin evlendiğini ve bir sürü yüzük taktığını görmek atılan adıma, güzelliğe ve başarıya delalettir. Rüyayı görenin atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına; güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına; işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

  • Sevgili Gülbeyaz,
   Rüyada annesinin evleneceğini ve kına hazırlığı yaptığını görmek fırsatlara, evliliğe ve ferahlığa rivayet eder. Rüya tabirine göre gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine; hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine; büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir ferahlığa ereceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.