Rüyada Anneyi Üzgün Ağlarken Görmek

Rüyada anneyi üzgün ağlarken görmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, ilerleyeceğine, sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada anneyi üzgün ağlarken görmek maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, genç kimselere eğitim vereceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, büyük kazanç elde edileceğine, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine alamet eder.

Rüyada anneyi üzgün ağlarken görmek işlerin büyüyeceğine, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalettir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, parasal sorunların giderileceğine, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Anneyi Üzgün Ağlarken Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Buğday hasat etmişiz ortada etrafında biz oturuyoruz annem ben ve başkaları da var annem hasta ve üzgün ağlıyor ben onu susturmaya teselli etmeye çalışıyorum ve hasat edilmiş buğdayın arasında yeşil buğday taneleri de var. Uzun süredir görüşmediğim dayım ve ailesi de var. Yotrumlarsanız sevinirim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kaçınmaya, maddiyata ve başarıya delalettir. Rüya tabirine göre aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına; maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına; başarıya giden yolunun aydınlık olacağına işarettir.

 2. Rüyamda kızım hasta gerçek hayatta da hasta tedavi görüyor ben elimde dondurma kızına doğru gidiyorum ve onun agzina işaret parmağıyla dondurmadan alıp duruyorum çikolatalı

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yeniliğe, sıhhate ve paraya delalettir. Rüya alimlerine göre hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına; hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına; sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine yorulur.

 3. Rüyamda annem yufka yapıyor aynı zamanda aglıyo etrafında kardeşlerim ve çocukları da var ben yanına gidemiyorum nedense öyle durup baktım sonra ablamın çocukları küçük oluyo en küçügünü çagırıp seviyorum sonra ona 2 TL Para veriyorum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yükselmeye, dedikoduya ve gönüle işarettir. Rüya alimlerine göre işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya; dedikoduların ve karalamaların son bulacağına; gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim