Rüyada Anten Görmek

Rüyada anten görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çevredeki insanlardan destek alınacağına, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada araba anteni görmek düzeninin yıkılmayacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, maddi gücünün katlanacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük çanak anten görmek devlet kapısından bir yardım alacağınıza, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, sağlıklı bir kişi olmaya, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, hastalık yüzü görmeyeceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına alamettir.

Rüyada çatıda anten görmek ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, herkes tarafından takdir göreceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin güzel davetler alacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada radyo anteni görmek işlerinin açılacağına, sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, hak yemeyeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, çok para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada televizyon anteni görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, rahatsızlığından kurtulacağına, bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, kendi işinin sahibi olacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada tv anteni görmek sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, hayatının başarılarla dolacağına, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada uydu anteni görmek büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre yaptığı hatalardan ders alacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, hayırlı günler görüleceğine, kolaylığa kavuşacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments