Rüyada Arazi Sahibi Olmak

Rüyada arazi sahibi olmak asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, maddi açıdan rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, çalışıyorsa terfi alacağına, varolan borçların ödeneceğine, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arazi sahibi olmak yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına, karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük arazi sahibi olmak edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, başarısının artacağına, tövbelerinin amacına ulaşacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments