Rüyada Arpa Almak

Rüyada arpa almak kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, güzel bir hayatı olacağına, sahip olacağı malın fazlalığına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine işarettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada arpa almak söylenen bir yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına yorulur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yüklü siparişler alacağına, işlerinin yoluna gireceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada arpa almak daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, sevdiği birisini herkese ilan edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin hanesindeki bolluğun sürekli olacağına, zor günlerin sona ereceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, belli bir kazanç elde edileceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments