Rüyada Askeri Üniforma Giymek

Rüyada askeri üniforma giymek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, çok büyük hayır duası alınacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, yüzünün güleceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada beyaz askeri üniforma giymek olmayı hedeflediği makama oturacağına, huzur ve şifa bulacağına, kazançlı işler yapılacağına, yeni dostluklar kurulacağına, sağlığının yerinde kalacağına, haneye bereket geleceğine yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, dik durmaya çalışacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, kısmet alacağına delalet eder.

Rüyada mavi askeri üniforma giymek kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, adının yayılacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, her anlamda güçleneceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada rütbeli askeri üniforma giymek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, her şeyin yoluna gireceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, iş hayatında rahat edileceğine işaret eder.

Rüya kitabına göre yoklukları ve hastalıkları unutacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, büyük başarılar kazanacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, geleceğinin umut vadedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil askeri üniforma giymek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, gönül sızılarının dineceğine yorulur.

Rüya tabirine göre yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, şansının yaver gideceğine, borçlarını ödeyeceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, yüksek makamlara geleceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Davut a

Rüyamda evden çıkarken askeri üniformalı olduğumu gördüm ve evimin önünde rütbeliler vardı aralarında komutanlarımda vardı tekbir verdikten sonra komutanım omzuma dokunara gel dedi bundan sonra benimlesin dedi seni hazırlayalım operasyona ve gittim dışarda son bahar havası vardı yerler camurdu

Davut a

Yorumunuz için teşekkürler

hisarli90

Rüyada; Polis üniforması var üzerimde ve omuzumda da rutbelerim var, bir torendeyiz ve yanımda erkek -bayan polis amir ve memurları, nizami bir şekilde sıralı şekilde tören alanındayız. Bu rüyayı üst üste 2 gün gördüm. Önemli not: aynı zamanda emekli Emniyet mensubuyum.😂

Hayrunnisa

Rüyamda askeri okuldan mezun oluyorum üzerimde üniforma var ne kadar güzel bir mesleği seçtiğimi söylüyorum

Hayrunnisa

Yorumunuz için teşekkürler ☺️

Ayda

Merhaba..başkasına daha doğrusu iki kişinin üniformalarıni giyiyorum..iki kiyafet benim oluyor..onların durumuda iyi degil yorgun ve üzgünler.. bu şahıslar ile daha önce çalıştım tanıyorum bunları.. ancak bazı aksilikler sonucu güzel ve yoğun olan bu işi bıraktım.. bu kişilerde beni üzenlerdendi.. umarim hayırlara vesile olur