Rüyada Ata Yemek Yedirmek

Rüyada ata yemek yedirmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, işinde çok ilerleyeceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kırgınlıkların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin kendi işinin sahibi olabileceğine, çok önemli noktalara geleceğine, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ata yemek yedirmek küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına işarettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, kaybettiği her şeye geri kavuşacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz ata yemek yedirmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına alamettir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, düşmanlıkların biteceğine, zengin olunacağına, yükseleceğine ve huzuru bulacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Guler

Ben hamileyken rüyam da at gördüm ordada hamileydim ve at kafasini benim karnıma surtunuyordu karnimi seviyordu sanki sonra hatirlamiyorum pek su ya yem verdim ben ona 🥺cok sevmistim onu

Esmahül

Rüyamda sokakta bir ata yemek ekmek verdiğimi görüyordum sonra o at adam şekline girip dua ediyordu bana konuşuyordu benle şu eve bak nişanlın içerde diyordu bende ona ben bekarım nişanlı değilim diyordum ama o hayır sen nişanlısın diyordu gidip eve baktığımda sevdiğim çocuk vardı şaşırıyordum şuan konuşmuyoruz onunla rüyadan etkilenmedim değil tabiri nedir şimdiden teşekkür ederim