Rüyada Ayak Baş Parmak Kopması

Rüyada ayak baş parmak kopması günah işlemekten korunacağına, elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, kazancının çoğalacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayak baş parmak kopması sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, yaşamayı bileceğine, yüzünün her daim güleceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine, işlerinin büyüyeceğine delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, hasretin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ ayak baş parmağı kopması geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına alamettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, işlerinin açılacağına, bilgi sahibi olacağına, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem ışık

Rüyada sağ ayak baş parmağım ın çürümüş ve dokununca yarısının koptuğunu gördüm kan yoktu görüntü çok kötü ve ürkütücüydü her yer karanlık acı varmıydı hatırlamıyorum ama çok korkup ağlıyordum ablam ailem vardı sanki o anki durumumla ilgisizdiyler o şekilde uyandım ve iki gündür aynı parmağım arada sızlıyor ağrı var psikolojik mi bilmiyorum ama çok korkunçtu. Şimdiden yorum için teşekkürler.

Meryem ışık

Yorumunuz için çok teşekkür ederim 🌼

Zeynep

merhaba. Rüyamda ayak baş parmağımın koptuğnu görüyorum, yerde hiç kan yok, acıda yok. Ama kopan parmağımı görmüyorum ve nasıl koptuğnu da bilmiyorum. bundan sonra dengemi kaybedip yere düşüyorum. (bu arada ayak baş parmağının vücudun dengesini sağladığını hatırladıktan sonra yere düşüyorum.)

Zeynep

teşekkür ederim

Özlem

Merhaba Rüyamda Pencere camının ateşten tuzla buz olup patladığını gördüm , yanımda annem ve teyzem vardı önceden farkedip kaçıyoruz ama cam parçaları baş parmağımı kopartıyor anneminde orta parmağını kesiyor babama söylüyorum annemle parmağımız koptu hasteneye gidiyoruz diye yorumunuzu merak ediyorum teşekkür ederim

Z. Yıldız

Rüyamda sağ ikinci parmağımı elimde oynarken kopup geldiğini görüyorum hiç acı duymuyorum . Yanımda babam var. Ona ağlıyorum , parmağım koptu diye . Kan hiç yok . Babam parmağı eline alıyor , gülümsüyor