Rüyada Ayak Baş Tırnağının Çıktığını Görmek

Rüyada ayak baş tırnağının çıktığını görmek hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, rahat edeceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, alışveriş yapacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, toplum içinde önemli bir yer edineceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak baş tırnağının çıktığını görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, yol göstereceğine, özel hayatının renkleneceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına delalet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ayak baş tırnağının çıktığını görmek şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin huzurlu günler geçirileceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ayak Baş Tırnağının Çıktığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda Sag ayak bas parmaglmln çlktlglnl ve yerine yeni tırnak geldiğini gördüm

 2. Rüyada ayak paşparmağin tirnaginin ikiye bölünmesi ama düşmüyor ne olabilir ne anlama geliyor

  • Sevgili Umut,
   Rüyada ayak tırnağının ikiye bölünmesi ama düşmemesi güce ve isteklere işaret eder. Gördüğünüz rüya daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına; yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine hayırdır

 3. Merhaba Rüyamda Sağ ayak baş parmağımdaki tırnak komple çıktı acı hissetmedim yoktu. Ve Erkek arkadaşım sokakdaki 2 erkekle sebepsz kavga etti ve kaçtı o 2 kişi zayf kırmızı tişörtleri vardı ben cok korkmştum. Anlamı nedir ckm merak ediyorum

  • Sevgili Cansu,
   Rüyada sağ ayak parmağının tamamen çıktığını ama acı hissetmediğini görmek çareye, iyiliğe ve umuda işarettir. Rüya yorumuna göre korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına; işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine; umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

 4. slm ben rüyamda ayak tırnaklarımın yarısının eski yarılarınında yeni tırnak geldini cıktıgını gördüm hayırdır insallah rüyamı yorumlarmısınız çok mutlu olurum inşallah

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya şifaya, kararlara ve niyete işaret eder. Rüya tabirine göre sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine; kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine; iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim