Rüyada Ayakkabı Kurutmak

Rüyada ayakkabı kurutmak bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, bir organizasyona katılacağına, hayır vereceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, hep aradığı mutluluğa ereceğine, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin ekmek teknesinin yolunda devam ettiğini öğreneceğine, her gün şükredeceğine, sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine yorulur.

Rüyada ayakkabı kurutmak projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabı kurutmak maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, işlerinin açılıp, kazancının artacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, yeni maddi kapıların size açılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, faydalı şeyler yapacağına, adını aklamayı başaracağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çıgdem

ŕuyada eski kayınimin karda ıslanmış ayakabilarını güneşte kurutmaya çalısması