Rüyada Aybaşının Geldiğini Görmek

Rüyada aybaşının geldiğini görmek geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, yeni bir ortama girileceğine, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada aybaşının geldiğini görmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, işlerinin açılacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine delalet eder.

Rüya ansiklopedisine göre maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada aybaşının geldiğini görmek ileri gideceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin yeni bir ortama girileceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments