Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüyada ayıdan kaçmak bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, başarılı bir kişi olacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, dertlerin son bulacağına, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ailecek ayıdan kaçmak çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada ayı görmek ayıdan kaçmak başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, refah düzeyinin gittikçe artarak ilerleyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin varolan borçların yakında ödeneceğine, eğlenceli günler geçireceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, kazancın daha da arttırılacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz ayıdan kaçmak hedeflediği işi alacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin hayırlı günlerin geleceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada boz ayıdan kaçmak eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada büyük ayıdan kaçmak yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kısa sürede başarısının artacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, hayırlı haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde hayatının daha düzenli ve mutlu bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi ayıdan kaçmak ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, daha çok para kazanmaya başlayacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, tüm dertlerinin biteceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, maddi durumunun düzeleceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kutup ayısından kaçmak rahat şekilde yaşayacağına, kendi işinin patronu olacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına, rakiplerini yeneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda ayıdan kaçmak gönlünce harcama yapmasına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah ayıdan kaçmak küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, şen kahkahalar atacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, çok saygın bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yüksek moralli olacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada yavru ayıdan kaçmak yeni kişilerle tanışacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aylin Zeynep

Rüyamda bir ilçenin orman işletme müdürlüğünun bahçesinde otururken küçük kahverengi bir ayı bizi kovalamaya başladı yanımda universiteden arkadaşlarim vardı kaçıp yurda girdik ayı dışarda kaldı kizlar merdivenlerden koşarak çıkarken çorapları ayaklarından çıktı ben arkadan onları toplayarak odaya gittim

Aylin Zeynep

Çok teşekkür ederim sağolun

Adem

Rüyamda köye gitmiştim köyü ayılar basmıştı caminin önüne kaçtım orda iki tane yavru ayı vardı dayımın ve oradakilerin bişey yapmaz demeleri ne rağmen o iki yavru ayıyı caminin önünden aşağı attım yakalamaya çalışırken yavrulardan biri saldırmaya çalıştı ama zarar veremdi

Adem

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Hüsniye

Rüyamda sevgilim ile birlikte çift kaplı bir mağaza içindeyiz. Ayılar bize doğru saldırmak için koşarken ben fark ediyorum onu da uyarıyorum kapıları kapatıyoruz kurtuluyoruz. İki tane genç kız mağazaya girmeye çalışırken ben onları sessizce uyarmaya çalışıyorum fakat ayıları görünce birden bağırarak koşmaya başlıyorlar ve ayılar da onları kovalıyor ve kızlara araba çarpıyor. Sevgilim dönüp beni suçluyor ve senin yüzünden oldu diye bağırıyor.

Adem

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Gamze

Merhaba. Rüyamda bir bahçedeydim ve elimde yemek yada baska birşeyle aşağıya doğru gidip bahçenin arasına sakladım ve bunu en az 3 4 defa tekrarladım. İndim çıktım biseyler sakladım oraya. Sakladiktan sonra aşağıya bakayım derken bozayi sakladigim şeyi karıştırıp eline almıştı ve bende beni görecek korkusuyla ordan uzaklaşıp kaçmaya başladım ve kaçarken sağ tarafımdaki otluk yerlerde ne gördüysem alarak kaçtım . Telefon meyve gibi seyleri almışım. O şekilde korkarak kactim ordan. Neye işarettir

Melek

Ben istihareye yatmıştım bi yurtta kalmis oluyorum ve yurdun bahçesine cikiyoruz bir kac kızla beraber. Sonrasında yemyesil bahçede gezerken iki tane beyaz ayı görüyoruz. Bizi kovalıyorlar. Cok hizli kosarak yurda giriyoruz bütün kapıları kilitliyoruz. Sonrasinda orda yemek pişiyor köfte ve patates yiyoruz. Babam ve amcama ekmek arasi yapıyorum

Can

Merhabalar, Rüyamda komşumuzun bahçesinde otururken birden boz bir ayı bizim üstümüze geldi. Biz hep beraber komşumuzun evine kaçtık. Ayıdan kurtulmak için.

Nuh

Merhabalar rüyamda arkadaşım helikopterle gelmiş ve onu müsait bir yere yerleştirdik sonrasında askeriye veya polis okulu gibi bir yere gidecekken gittiğimiz istikamette bize doğru koşup kaçan insanlar gördük insanlar ayıdan kaçtığını söyledi baktığımda bende büyük olmayan yavru ayı diyebileceğim bir ayı gördüm ve bizde yukarıya doğru ayıdan kaçmaya başladık yukarı çıktığımızda ayının 5-6 insanı öldürdüğünü söylediler ve bulunduğum yerde de genç bir erkek aslan zincirli bir şekilde bağlı halde bulunuyordu rüyamın yorumunu yaparsanız memnun olurum teşekkürler .

sena

merhaba rüyamda böyle kurak bir yerdeyiz elimde sanırım bişeyler taşıyorum sonra arkama baktığımda kahverengi bir ayı var.bide sanırım başka yırtıcı hayvanlar ayı bana doğru koşmaya başlıyor bende hızlı adımlar atmaya başlıyorum.annemin en yakın arkadaşı(sahre abla)yı görüyorum ve durup avazım çıktığı kadar sahre ablaaaa diye bağırıyorum uyandığımda sayıkladığımı hatırlıyorum.rüyamın tabiri nedir?