Rüyada Ayın Yere İndiğini Görmek

Rüyada ayın yere indiğini görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, yeni bir eve sahip olunacağına yorulmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına delalettir.

Rüyada ayın yere indiğini görmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin saygınlığının artacağına, Allah’a şükredeceğine, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, hayatının güzelleşeceğine yorumlanır.

Rüyada ayın yere indiğini görmek anne baba duaları alınacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, yetki ve imza sahibi olacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına alamettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin yaptığı her işle adından söz ettireceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve sevindirici teklifler alacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ayın Yere İndiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda karanlık bir yolda yürüyorum yere yavaş bir şekilde ay indi ben bir süre onun ışığında yürüdüm sonra ayın ışığı gitti.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sanata, neticeye ve paraya tabir olunur. Rüya yorumuna göre sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına; beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına; hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına alamettir.

 2. Rüyamda ay yere iniyor ve ben ay ne kadar küçükmüş diye şaşırıyorum etrafda insanlar var bana ayın küçük olmadığını anlatmaya çalışıyorlar

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız atılıma, saygıya ve sevince alamet eder. Rüya tabirine göre büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına; insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına; yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim