Rüyada Babaannenin Eve Gelmesi

Rüyada babaannenin eve gelmesi hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine delalettir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin çok büyük çalışmalar yapılacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada babaannenin eve gelmesi büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, eline daha fazla gelir geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babaannenin eve gelmesi hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, yenilenme yaşayacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine inanılır.

Tabirciye göre kazanacağı başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fisun

Vefat etmiş olan babanem evime gelmıs bende kaldıgını ama bıkac gün sonra mutfaga gırıp bıyere baktıgını ve sonra evimden gıttıgını görmek sonra kuzenımden bana msj gelmesi babanemın onunevinin zilini benim aldıgımı yazmasını görmek babanemın bana kızdıgını bildirmesi

Senem

Rüyada baba annem bize geldi evimizde kanepeye oturdu çok mutluydu ben gidip elini öptüm konuştuk sordum iyim dedi

Bayram Kansu

Ölmüş babanem evde soba yanıyor çıkmış dışarı baltayla odun inceliyor 😔

Remziye

Ruyada olmuş babaannem ve yanında bir bayanla geldiğini bizimle sohbet ettingi gordum cok etkilendim lutfen yorumlarmisiniz