Rüyada Babaannenin Evine Gitmek

Rüyada babaannenin evine gitmek huzurlu günler geçirileceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına rivayet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, huzurunun yerinde olacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, dünya malı elde edeceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada babaannenin evine gitmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, makamının ve ününün artacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, her anlamda güçleneceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, aydınlığa çıkılacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölen babaannenin evine gitmek günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin evlat sahibi olacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, insanların afiyet bulacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melike

Merhaba efendim. Benim bi rüyam vardı anlatayım. Babaannemin evine gitmişim orada kaldım. Babaannem bana bi kitap/ajanda benzeri bir şey hediye edeceğini söyledi. İçlerinden birini seç diye bana gösterdi. Ben çok kararsız kaldım seçemedim. İki tanesi arasında kaldım ama seçemeden uyandım. Babaannem rüyasında çok mahcuptu bana karşı. Bana hediye vermesine bile çok şaşırdım. Çünkü babaannemle aramız İyi değildir. Babam da dahil olmak üzere bizi kendisi hiç sevmez, bunu da eklemek istedim.

Melike

Teşekkür ederim sağolun

Anonim

Rüyamda babaannemin evimdeyim büyük ve ferahlık vardı komşum odaları gezmemi istiyordu hayrolsun .