Rüyada Babanın Kokusunu Duymak

Rüyada babanın kokusunu duymak başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, dünyasının iyileşmesine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, hayırlı yollara gireceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, düşmanlarını alt edeceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada babanın kokusunu duymak insanlar tarafından sevileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine alamettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, geleceğinin kendisine hayır getireceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş babanın kokusunu duymak tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, yeni bir aşka yelken açacağına, sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, rahatlığa ereceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Rüyamda kayınvalidemi gördüm 2ay oldu rahmetli olalı ölüydü ben başımı göğsüne koymuştum ondan çok güzel koku geliyordu ne anlama gelir

ipek

Merhaba, rüyamda ölmüş babamı gördüm. Bir koltukta oturuyoruz. Annem sol tarafımda babamda sağ tarafımda beni ortalarına almışlar, annem sürekli bana güzel şeyler söyleyip seviyordu, babamsa kolunu bacaklarıma atmış sırtını dayamıştı. Saçları vefat ettiğinde de beyazdı aynı şekilde bembeyaz gördüm, yüzünü tam göremedim ama o kadar aydınlıktı ki zaten kendisinden de ışıklar çıkıyordu ve mis gibi kokuyordu, hatta ensesinden sürekli kokluyordum ama hiç konuşmadı.