Rüyada Babayı Mezarda Canlı Görmek

Rüyada babayı mezarda canlı görmek tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, başarıya giden yollarını açacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada babayı mezarda canlı görmek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, ekmeğinin verimli olacağına, dik durmaya çalışacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, her şeyin yoluna gireceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babamı mezarda canlı görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, müşterilerinin çoğalacağına, kafasını toparlayacağına, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, sevdiği kimseler sayesinde borçlarından kurtulacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, kazancını çoğaltacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments