Rüyada Bahçeyi Temiz Görmek

Rüyada bahçeyi temiz görmek içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına, dinini yaşayacağına, kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, sevinçten adeta havalara uçacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçeyi temiz görmek sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, işinde söz sahibi olacağına, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, işleyişe konulan bir planın çok büyük rahatlık sağlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre hayata karşı güçlü olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, mevkilerinin yüksek olacağına, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin bahçesini temiz görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, rahat ve derin bir nefes alacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, işe ve aşa kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments