Rüyada Baldızla Evlenmek

Rüyada baldızla evlenmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin daha fazla gelir elde edeceğine, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, sorunlarından kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada eski baldızla evlenmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin destek göreceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, ticaret ehli kimse olacağına, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kocanın baldızıyla evlenmesi sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, parasının ve malının artacağına, zengin olunacağına, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği ile gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, küs insanların barışacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments