Rüyada Balığı Suya Bırakmak

Rüyada balığı suya bırakmak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, esenleyeceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına delalettir.

Rüyada büyük balığı suya bırakmak şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, güzel haberler alarak sevineceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin verilen sözlerin tutulacağına, kendisi için şans olacağına inandığı durumlar yaşayacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada canlı balığı suya bırakmak çözüm bulmak için fikir danışacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, yüzünün güleceğine, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük balığı suya bırakmak rahata erileceğine, büyük ferahlık yaşayacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, ağız tadına kavuşacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin maddi gücünün artacağına, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada süs balığı suya bırakmak çok büyük bir mutluluk duyulacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neşe

Rüyamda yerde bir sürü canlı balık var bende onlar ölmesin diye eteğime toplayıp suya atıyorum

rumeysa

cok guzel bi yerdeyim süs baliklari satan bi adam yere bi tabaga minik baliklalar koymustu yerde hafif suluydu dusen belli bi sure yaşiyo ama sonrasinda cok zor sekilde hareket ediyordu ben dusen balıklari yasatmaya calisiyodum zaten max 7-8 tane minik sus baligiydi birden dondugumde avuc buyuklugunde bi suss baligi can cekismesini gordum ve alip suya uzun sure koyamadim yerdeki su buna uygun degildi tabaga dondugumde o tabak full dolmustu yerler tabak bagirdim iceriye girip yardim istedim kims

Lina

Rüyamda çok büyük deniz görüyordm boyle dalgalı elimde küçük bir kova vardı içinde küçük balıklar vardı Hamsi gibi ablamla beraber tek tek onları suya bırakıyorduk.

Umut

Rüyamda her yerde balıklar vardı ben küçük bir balık alıp suya bıraktım ardından Müren balığı vardı dikenlerin gördüm biri parmağıma battı onuda suya koyduktan sonra parmağındaki dikeni çıkardım su iltihap gibi birşey fiskirip aktı daha sonra baktım canlı balık var mı diye baktığımda hepsi ölmüştü.