Rüyada Başına Bayrak Bağlamak

Rüyada başına bayrak bağlamak iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına tabir olunur.

Rüya lugatına göre karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, düşmanların çok üzüleceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına tabir olunur.

Rüyada başına bayrak bağlamak Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, eline büyük paralar geçeceğine, sevilen birinin geleceğine, gerçek mutluluğu tadacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre manevi anlamda çok yol katedileceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başına bayrak bağlamak istenen her şeye kavuşulacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, huylarının güzelleşeceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, başarıdan başarıya koşacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salih

Rüyada renkli bir bayrağı önlük gibi önüme bağladım