Rüyada Başka İş Bulmak

Rüyada başka iş bulmak çevresinde saygınlık göreceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, şansının ve bahtının açık olacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya alimine göre gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, büyük bir gelir toplayacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka iş bulmak ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, huzurunun yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çalışırken başka iş bulmak izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, sahip olduğu nimetin artacağına, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, üzüntülerinin biteceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments