Rüyada Başka Şehre Taşınmak İstemek

Rüyada başka şehre taşınmak istemek rahatının yerine geleceğine, bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin daha fazla gelir elde edeceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, ileri gideceğine delalettir.

Rüyada başka şehre taşınmak istemek çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, mülkiyetinin artacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka şehre taşınmak istemek rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, huzur ve şifa bulacağına, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircisine göre çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, ferahlığa çıkılacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments