Rüyada Başkasını Saçını Kesmek

Rüyada başkasını saçını kesmek musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, rahata ereceğine, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bıçakla başkasının saçını kesmek iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, aile içerisindeki herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada makasla başkasının saçını kesmek iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, esenleyeceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada saç başkasının saçını kesmek kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, malvarlığının artacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, geçiminin yerinde olacağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ergun

Merhaba. Rüyamda iş arkadaşımın saçını makas ve tarakla kesiyordum, keserken birden arkadaşım değilde kişinin eşimin olduğunu farkediyordum, eşimin saçının bir tarafı güzel olurken, diğer tarafı çok kısa ve çirkin olmuş olduğunu görüyordum.

Derya Akkaya

Rüyamda bir kız çocuğunun uzun saçlarını saçını kesiyordum .kız kizimin sınıf arkadaşı uzaktan tanıyorum saçları doğal rengindeydi kumral açık kahve tonları .