Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyada basketbol topu görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, işlerin çok iyiye gideceğine, sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, keyifli zamanlar geçireceğine, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada havası inmiş basketbol topu görmek hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, rahata ereceğine, hayırlı bir eşe, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin hayırlı kazançlar elde edeceğine, alkış alacağına ve itibar göreceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, şifa ve ilaç bulacağına alamet eder.

Rüyada patlak basketbol topu görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, bolluk ve bereketin artacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ağız tadının da hep yerinde kalacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, ev sahibi olacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada pembe basketbol topu görmek azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada turuncu basketbol topu görmek başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, işinde yükseleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, huzurlu bir yaşam süreceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine, akıllı adımlar atacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni basketbol topu görmek çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, mevcut konforunun devam edeceğine, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, dileklerin yerine geleceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çağla

Rüyamı parça parça gördüm ,ilk önce çimenli bir yerde koşturuyorum ve yanımda kardeşim bir de yüzünü tam göremediğim bir erkek arkadaş vardı,sonrasında (2.kısım) kendimi yeni sınıfımda buluyorum ve oraya elimde telefonda canlı ders açıkken giriyorum ama içeride kadın hoca görüyorum . ( 3.kısım) ayağımda çamurlu ayakkabılar var ve yanımdaki 2 arkadaşımın da ayakkabıları çamurlu . Sınıf hocamız bizi arabasına almıyor ayakkabılarımız çamurlu diye ve bizi azarlıyor sürekli ,sonrasında bir spor salonu gibi yere gidiyoruz oraya elimde sonradan gördüğüm bir kaç eşyamı bırakıyorum ve orada biraz takılıyoruz . Sonrasında öğretmenimiz bize 3 çift yeni ayakkabı gösteriyor ve bize onların benim olduğunu ve o ayakkabıları giymemizi söylüyor . Bende ayakkabıların benim olmadığını söyleyip bir yere bakmaya gidiyorum ama spor salonunda patlak basketbol topları görüyorum ve şişik bir tane arayıp bulamıyorum . Rüyam burada bitiyor ,yorumlarsanız çok mutlu olurum . Şimdiden teşekkürler.

Senem

Rüyamda akşam saatlerinde annemle eski mahallemizde yürüyoruz yerler ıslakti kardeşim bebek arabasindaydi annem onu sürüyordu yolda yerde çokça basketbol topları çok düzenli bir şekilde dizilmisti biz de aralarından geçip gittik. Şimdiden teşekkür ederim