Rüyada Bayılmak

Rüyada bayılmak çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, zorlukları aşacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre insanlardan hürmet göreceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine alamet eder.

Rüyada bayılmak çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, sevinçli bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine yorumlanır.

Rüyada bayılmak sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, yüzünün her daim güleceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına, eşi dostu ile sohbetinin daim ve keyifli olacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mihri meyra

Rüyamda bir şeyleri görüp üzüntüden bayılıyordum yanımda iş kadını giyinimli bir kadın vardı arkdaşimmiş. Beni ayıltmaya çalişiyordu.

Elif

Rüyamda önce bir otobüse biniyordum ve evimi bulamıyordum sonra ismi tanıdık bir semtte indim. Hastaneye gittim perişan bir hâlde doktor ararken ağlayarak yere düştüm. Bayıldım. Sonrasında koluma iğne yapıyorlardı.

Elif

Çok teşekkürler.