Rüyada Bebek Cinsiyeti Öğrenmek

Rüyada bebek cinsiyeti öğrenmek azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, tüm dileklerin tutacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine delalettir.

Rüyada hamile kadının bebeğinin cinsiyetini öğrenmesi hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, üstün başarılar alacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına delalet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin hayırlı kararlar alacağına, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine işarettir.

Rüyada hamileyken bebeğin cinsiyetini öğrenmek neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, ileride kendisinin kıymetini bilen ve değer veren biri ile hayatını birleştireceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, sorunların tamamen biteceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Isik ışık isik

Rüyamda cinsiyet partisi yapılmıştı. Eltimin erkek çocuğu benim işe kiz çocuğum olacağını öğrendik. Yorumlarsaniz çok sevinirim.

Asya

Ruyamda hamile oldugumu ve bebegimin cinsiyeti kiz oldugunu gordum

Özge

Gebeyim rüyamda bebegin cinsiyetini öğreniyordum doktor kız diyordu

Esra

Mrb bnde hamileyim ama rüyamda hastaneye gidip 11 haftalik oluyodum doktor cinsiyeti erkek söyluyodu hocam diyordum daha erken deyil mi diyordum tm diyodu büyüsün yine sölerim diyodu yorumlarmisiniz lütfen merak ediom

Ezgi

Ben hamileyim rüyamda da doktora gitmiştik. Ve hemşire bana dedi aç karnını karnına bakayim dedi ve göbek cizgin Altan çıkmış. Ve ultrasona bakmadan bebegin kız dedi bunun anlamı nedir

Seom

Ben hamile değilim fakat rüyamda eşim doktordan cinsiyeti öğrenmiş ben cinsiyet partisi yapalım kağıda yazdırsaydın fln diye eşime kızıyorum sonra doktorla konuşuyorum diyor erkek ama tam göstermiyor kızda olabilir diyor

Nur

Rüyamda şuandaki sevgilimden hamile olduğumu ogreniyoruz iki tarafında ailesi var ve cinsiyet partisi yapıyoruz ne anlama geliyor acaba?

Gçnül

rüyada hamileyim dogurmak üzereyim bebek cinsiyetini bilmiyorum doktora gidek cinsiyetini bilelim diyorum