Rüyada Belediyede Olduğunu Görmek

Rüyada belediyede olduğunu görmek ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, muradına ereceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Ayrıca bu rüya büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, bereketin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada belediyede olduğunu görmek mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, sorunların günden güne azalacağına, sevilen bir dostun geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada belediyede olduğunu görmek atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, şifa göreceğine, biraz dinleneceğine, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, kazançlı çıkacağına, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına yorulur.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin sıcakkanlı bir kişi olunacağına, kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments