Rüyada Beş Yapraklı Yonca Görmek

Rüyada beş yapraklı yonca görmek bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, bir uzmana başvurulacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, hafifleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beş yapraklı yonca görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin gönlünün ferahlayacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, hayır duaları alınacağına, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada beş yapraklı yonca görmek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin maddi güç sahibi olacağına, sıkıntıların biteceğine, akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments