Rüyada Beyaz Televizyon Görmek

Rüyada beyaz televizyon görmek çok büyük bir ferahlık duyacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına, çok iyi şartlar içinde yaşayacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre güçlendikçe güçleneceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, huzurlu olunacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz televizyon görmek hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah beyaz televizyon görmek mali olarak çok güçlü hale geleceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin ansızın gelen mutlu bir haberin kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments