Rüyada Bilek Güreşi Yapmak

Rüyada bilek güreşi yapmak nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşla bilek güreşi yapmak maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, sağlık sorunun kalmayacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, mesleğinde ileri gideceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin kimseye borçlanmayacağına, sorunlarının yakında biteceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, şansının ve bahtının açılacağına delalet eder.

Rüyada erkekle bilek güreşi yapmak yüzünün her daim güleceğine, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, bazı sorunların düzeltileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadınla bilek güreşi yapmak ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, sevdiklerine daha bir yakın, düşmanlarına da dost olacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, atılacak bazı adımlar ve verilecek yerinde kararlar sayesinde bazı kötü durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızla bilek güreşi yapmak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, yeni işlere gireceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibinin sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, keyfe kavuşacağına, maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Bilek Güreşi Yapmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. İyi günler.
  Rüyamda çok yüksek bir binaya motorsikletim ile çıktığımı ve orada vücut geliştirme sporu ile uğraşan iki arkadaşımı gördüm ve onlar ile bilek güreşi yaptım her ikisinide çok ragat bir şekilde yendim .

  • Sevgili Sadık,
   Rüyada yüksek bir binaya motorsikletle çıkmak rahatlığa, kararlara ve mutluluğa işarettir. Bu rüya benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına; alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine; aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına delalet eder. Rüyada bilek güreşi yaptığını ve kazandığını görmek tavsiyedir, iyiliktir ve ömürdür. Gördüğünüz rüya kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına; sağlığının çok iyi bir durumda olacağına; ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyan, senin adına hayırlara vesile olsun inşallah

 2. Rüyamda abinle bilek güreşi yapacaktık onu yenersen bana bi yüzük almasını istiyorum. Abim güreş yapmaktan vaz geçiyor benim param yok sana nasıl yüzük alayım diyor . Uyaniyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya akrabaya, insana ve aileye alamet eder. Rüya alimlerine göre dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine; sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına; aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim