Rüyada Bıyıklı Bebek Görmek

Rüyada bıyıklı bebek görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, hayırlı işe, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, gayrimenkul işine girileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, keyifli günler geçireceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine yorumlanır.

Rüyada bıyıklı bebek görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, maddi güç elde edeceğine, iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sakallı bıyıklı bebek görmek kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, işinde zafer elde edeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Rüyamda ablamın bebeğini gördüm bebeğin bıyıkları çıkmıştı (bebek bir aylık) yorumlarsanız sevinirim.

Semih

Rüyamda düşmanım olan adam evi e gelmişti. Gerçekte yok ama erkek bebeği varmış kucağında oturuyordu. (düşmanımın normalde
Bebeği olması mümkün değil çünkü karısı yaşlı) Düşmanımın bebeğini ilk gördüğümde dikkat etmemişim sonradan fark etti ki düşmanımın bebeği pos bıyıklıydı.

Semih

Teşekkür ederim