Rüyada Böbreğini Başkasına Vermek

Rüyada böbreğini başkasına vermek en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, amacına ulaşabileceğine, hayat boyu desteği olacağına, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına alamettir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine alamet eder.

Rüyada böbreğini başkasına vermek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, arkasına kitleleri takacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, işlerin devam edeceğine, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada böbreğini başkasına vermek karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, işlerin günden güne artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments