Rüyada Boğazından Vurulduğunu Görmek

Rüyada boğazından vurulduğunu görmek tatil ya da dünya turuna çıkacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, daha farklı bir şekilde hareket edileceğine ve bu sayede mutluluğa ve huzura ereceğine, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boğazından vurulduğunu görmek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, makamının artacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, rahat nefes alacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada boğazından vurulduğunu görmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine, çok para kazanılacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, ticaretin önünün açılacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments