Rüyada Boru Taşımak

Rüyada boru taşımak pişman olup, tövbe edeceğine, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında karşısına çıkan sorunları azmederek aşacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada demir boru taşımak muradına ereceğine, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin malının artmasını sağlayacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, ekmeğinin artacağına, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalettir.

Rüyada su borusu taşımak maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, hastalıklarından kurtulacağına, yeni yatırımlar yapacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, küslüklerin biteceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, artık kötü günler yaşamayacağına, rakipleri mağlup edeceğine, hayat boyu çok sevileceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, kazanılan paranın artacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments