Rüyada Burnuna Dokunmak

Rüyada burnuna dokunmak isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, geçmişini arkada bırakacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına ve sözlerinin altın niteliğinde kabul edileceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, rahata erileceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, endişelerinin son bulacağına alamet eder.

Rüyada burnuna dokunmak gelirinin giderinden fazla olacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin istenen her şeye kavuşulacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada burnuna dokunmak yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
armes

rüyamda kaynımın burnuma dokunup burnun üşümüş demesi neye yorumlanır

Armes

Tşk ederim

Bingul gölpınar

Rüyamda küçük bir fare burnuma dokundu kaçtı korkuyla sıçradı anlamı nedir