Rüyada Burnundan Kıl Yumağı Çıkması

Rüyada burnundan kıl yumağı çıkması iş projelerinin gerçek olacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, şansının iyiye döneceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, yarınlarına umutla bakacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, mal mülk kazanacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnundan kıl yumağı çıkması her zaman iyi haberler alınacağına, aile işlerinin başına geçeceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sorunların ortadan kalkacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin ferahlığa çıkılacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burnundan kıl yumağı çıkması ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, kurtuluşu bulacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına alamettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Rüyamda burnumun üzerinde küçük bir sivilce var içinden o kadar büyük bir kıl çıkıyor ki. Çekiyorum çekiyorum gelıyo kıl dönmesi gibi