Rüyada Burun Ucu Düşmesi

Rüyada burun ucu düşmesi büyük düşüneceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin ferahlığa çıkılacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, sevinileceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada burun ucu düşmesi söylenen bir yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, yurtdışına gidileceğine, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine delalet eder.

Rüyada burun ucu düşmesi iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, alın terinin karşılığı olacağına, hayırlı günler görüleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, çok rahat bir döneme girileceğine, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments