Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, yakın bir dostunun yüküne ortak olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, uzun bir ömre sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre yaşama isteğinin artacağına, işinin gücünün rast gideceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ağzı büyük balık görmek hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, güzel bir birlikteliğin başlayacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına inanılır.

Rüyada akarsuda büyük balık görmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayıklanmış büyük balık görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, üzüntülerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balina büyüklüğünde balık görmek güzel haberler alarak sevineceğine, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada barajda büyük balık görmek bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, yeni bir eve taşınacağına yorulur.

Rüyada başkasının büyük balık görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, daha fazla para kazanacağına yorulur.

Rüyada beyaz büyük balık görmek esenleyeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boyundan büyük balık görmek gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada canlı büyük balık görmek önünün açılacağına, rahat bir döneme girileceğine, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine rivayet eder.

Rüyada çiğ büyük balık görmek çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, sıkıntıların aşılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada çirkin büyük balık görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda büyük balık görmek işlerinin bir süre güzel gideceğine, küs kimselerin barışacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında büyük balık görmek negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine inanılır.

Rüyada denizden çıkan büyük balık görmek bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada derede büyük balık görmek iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dilimlenmiş büyük balık görmek kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, büyük atılımlarda bulunacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına yorumlanır.

Rüyada dişleri büyük balık görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada dolapta büyük balık görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dondurulmuş büyük balık görmek yaşamını daha iyi planlayacağına, maddi güç elde edeceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada donmuş büyük balık görmek sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına alamet eder.

Rüyada evde büyük balık görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, talihinizin artacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gemide büyük balık görmek eski güzel günlerine döneceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde büyük balık görmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, hayırlı günler görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gölde büyük balık görmek yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, kendisine ev alacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gri büyük balık görmek toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel büyük balık görmek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada havuzda büyük balık görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada iki başlı büyük balık görmek ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine yorumlanır.

Rüyada iki büyük balık görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerini yoluna koyacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine yorulur.

Rüyada ırmakta büyük balık görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, sorunların çözüleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına alamettir.

Rüyada kanalda büyük balık görmek sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına yorulur.

Rüyada karada büyük balık görmek eğlenceli mekânlara gideceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı büyük balık görmek günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına delalet eder.

Rüyada kıyıya vurmuş büyük balık görmek atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, hayatında her açıdan farklılıklar olacağına yorumlanır.

Rüyada kızarmış büyük balık görmek bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada konuşan büyük balık görmek yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada kovada büyük balık görmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, yarınların çok iyi olacağına, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kucağında büyük balık görmek sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine delalettir.

Rüyada küçük büyük balık görmek kişinin kendi işine sahip olacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda büyük balık görmek çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına delalettir.

Rüyada mavi büyük balık görmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, güzel günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada nehirde büyük balık görmek hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, işlerin rast gideceğine, itibarının ve makamının artacağına delalettir.

Rüyada okyanusta büyük balık görmek şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölü büyük balık görmek yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada parlak büyük balık görmek sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, rakiplerin üzüleceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada pazarda büyük balık görmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Rüyada pembe büyük balık görmek hayatının güzelleşeceğine, üzüntülerinden kurtulacağına, sahip olacağı hayattan memnun olacağına delalet eder.

Rüyada rengarenk büyük balık görmek kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, bereketli bir döneme girileceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı büyük balık görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada siyah büyük balık görmek kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına delalettir.

Rüyada tabakta büyük balık görmek yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tek büyük balık görmek yaşanacak güzel bir gelişmenin hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, bolluk içinde yaşanacağına, yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada tepside büyük balık görmek şanslı günlerin kapıda olduğuna, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, kazancının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tezgahta büyük balık görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada turuncu büyük balık görmek güzel günler için çalışılacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalet eder.

Rüyada tutulmuş büyük balık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine yorumlanır.

Rüyada tuvalette büyük balık görmek Allah tarafından korunacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına delalet eder.

Rüyada uçan büyük balık görmek ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, bir organizasyona katılacağına alamet eder.

Rüyada yakalanmış büyük balık görmek edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına rivayet eder.

Rüyada yatakta büyük balık görmek yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil büyük balık görmek engellerin aşılacağına, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yolda büyük balık görmek iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zıplayan büyük balık görmek verimliliğinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bal

Merhabalar rüyamda geniş bir balık vardı siyah beyaz benekleri olan ve gülümseyen.Genis ağzı vardı ve dişleri insana benziyordu.

Bal

Teşekkürler

Medine

Merhaba, rüyamda kızımın karnı ağrıyordu bir kadına telefon açarak şifa niyetine balık istedim kadında bana gel burda göl var içinde birçok balık var oltayla istediğin kadar balık al dedi kadında Sivas’ta olduğunu söyledi sonra telefonda balığın fotoğrafını gördüm orta büyüklükte bir balıktı rüyamın anlamı nedir?