Rüyada Cam Erimesi

Rüyada cam erimesi bir hastalıktan kurtulunacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yükünün azalacağına, makam sahibi olacağına alamettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, güzel bir evliliğe, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada cam erimesi yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, hep afiyette kalacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada cam erimesi borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, ana baba duası alınacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments