Rüyada Cami Duvarı Görmek

Rüyada cami duvarı görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına yorumlanır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hayatının bir düzene kavuşacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cami duvarı görmek hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, varlık içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada beyaz cami duvarı görmek ömür boyu başarılı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına işaret ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Cami Duvarı Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda sokakta yürüyorum bakıyorum sol tarafında çok yüksek bir duvar baya yüksek dümdüz eski beyaz taşlarla örülü temiz bir duvar yüksekliği baya var duvarın arkasından ezan sesini duyuyorum yavaşça diyorum bu cami duvarı arkasında cami var diyorum kendimle konuşuyorum sonra aynı sokakta yürürken birden kendimi bir evde bir odada görüyorum oturan yaşlı bir nine var gözleri kör yaşlı kadının.. kadının yaşı 80 veya 90 var yaşlı ninenin yüzünü avuçlarımın içine alıp seviyorum yüzü gülümsüyor bana ona soruyorum elma dilimleyim mi yer misin diyorum o da yerim diyor gülümseyerek.. yaşlı nineye elma dilimledim verdim..

    • Sevgili Emine,
      Ne güzel bir rüya görmüşsün. Rüyanda cami duvarının hemen yanında yürümek hak yolundan ayrılmayacağına, yolundan ardından gittiğin evdeki yaşlıya elma vermek ise kazandığın ve kazanacağın sevaplara işaret ediyor. Bu iyi kalbinin mükafatını her iki dünyada da alırsın inşallah. Rüyan gündüz niyetine çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyanı Tabir Edelim